Ypatingo vyro kelias – David Deida

Atnaujinta 2021-10-05
Knygą rasite jau ir lietuvių kalba. Įsigykite: Knygos.lt, Patogupirkti.lt, Luceo.lt
---
Kai pradėjau skaityti šią knygą aš jau buvau perskaitęs ne vieną dešimtį knygų apie santykius. Taip pat daugybę apie vyriškumą ir moteriškumą, lyčių skirtumus.

Ši knyga yra kažkas ypatingo. Ji nuo kitų skiriasi tuo, kad joje informacija pateikta labai koncentruotai ir paprastai. Čia įvardinti esminiai vyrų ir moterų bendravimo skirtumai. Aiškinama, kaip rasti ryšį vyrams su moterimis ir moterims su vyrais. Ne tik rasti ryšį, tačiau ir sukurti nuostabius santykius.

Tiesa ta, kad moterų ir vyrų psichologija visiškai skiriasi. Dauguma vyrų, galima sakyti, visiškai nesupranta moterų. Taip pat – dauguma moterų visiškai nesupranta vyrų. Iš to kyla kasdienės problemos. Tos kasdienės problemos kaupiasi ir poroje santykiai šala. Pradedama kaltinti vienas kitą, ieškoti alternatyvų, ieškoti kaip pabėgti nuo situacijos, kaip gauti malonumų kitais keliasi ir t.t. Tiesą sakant, dažniausiai žmonės nueina klystkeliais vietoje to, kad imtūsi aiškintis tikrąją priežastį ir suvokti skirtumus tarp moteriškos ir vyriškos logikos ir psichologijos.

Mes niekur tokių žinių negavome – nei iš tėvų(prieš kelis dešimtmečius apie tai žinių visai nebuvo), nei mokykloje, nei universitete. Tai yra faktas. Tačiau tai yra bene svarbiausios žinios gyvenime. Todėl, kad nemokėdami bendrauti su priešinga lytimi mes negalime būti „pilni“. Žmogus be priešingos lyties negali būti pilnas, jis negali būti užsipildęs. Jam nuolat kažko trūks. Tą trūkumą pašalinti galima tik visiškai integravus į save tiek moteriškos, tiek vyriškos prigimties energiją – tai lengviausia padaryti būnant kiek įmanoma idealiuose santykiuose. Būtent dėl to taip stipriai vyrus traukia moterys, o moteris vyrai. Tai neįtikėtinai stiprus magnetizmas sukurtas natūraliai gamtos, dėl to, kad mums to ypatingai reikia norint pilnai išjausti viską, ką gali duoti šis pasaulis.

Taigi, pakankamą suvokimą apie lyčių skirtumus turi retas, todėl ir sudėtinga vystyti ir išlaikyti santykius. Vyrai nesupranta ko nori moterys, o moterys nesupranta ko nori vyrai. Iš to kyla kasdieniai konfliktai ir nepasitenkinimai. Vienintelis būdas tai išspręsti – tai kiek įmanoma labiau suvokti skirtumus. Suvokti ir pakeisti savo elgesį pagal tai, kad tai būtų geriau JUMS patiems.

Knygą gaite pirkti Amazon.com arba Audible.com platformose.


Štai keletas citatų ir teiginių, kuriuos rasite šioje knygoje:

Moterys niekada negali pasakyti kas tiksliai yra negerai ir beveik visada tai, apie ką ji kalba tuo momentu yra visiškai ne ta priežastis.

Dažniausia moters nusivylimo priežastis yra vyro nevyriškumas, neveržlumas, nepatikimumas.

Jei vyras nesuteikia moteriai ką turi suteikti vyras, moteris pradeda tai suteikti sau pati, tačiau tuomet ji nebespindi moteriška energija, tad vyrui pradeda trūkti moteriškos energijos iš jos. Kad ir kaip Jis ją mylėtų, jis pradeda žvalgytis moteriškos energijos kitur, nes toks jo instinktyvus poreikis.

Jei moteris prašo sutvarkyti rusį ir vyras to nepadaro, ji labai nusivilia, tačiau ne dėl to, kad rūsys nesutvarkytas, o dėl to, kad vyras nesilaiko savo žodžio, o žodžio laikymasis yra vyriškumo pagrindas.

Moteris nenori, kad ji būtų pirmoje vietoje vyro gyvenime. Net jei ji taip galvoja ir sako. Ji nori, kad jos vyras būtų ištikimas savo principams, tuomet ji gali visiškai juo pasitikėti ir jai iš tikro to ir reikia. O jei vyras pasako, kad aš tau atsiduodu, gyvenu dėl tavęs – ji gal ir bus paviršutiniškai patenkinta, tačiau viduje atsivers didžiulė tuštuma.

Moteris niekada nepyks ant vyro, kad jis žiūri televizorių, geria alų, būna su draugais, jei ji jaus, kad jis sugeba atlikti savo pareigas, laikosi žodžio ir krypties savo gyvenime. Ji pyks tik tada, kada jis apsileidžia ir televizorius čia ne prie ko – esmė prarasta kryptis, vyro pasidavimas gyvenime. Štai dėl ko ji pyksta.

Moteris nuolat provokuoja vyrą sulaužyti savo vertybes, savo pasiryžimą ir kryptį. Bet tik todėl, kad jį patikrinti. Vyras to nesupranta ir mano, kad moteris nepritaria jo sumanymui, tačiau ji tik tikrina. Ji pati nesupranta, kodėl taip daro. Vyrui net gali pasirodyti, kad moteris nestabili, nepatikima, net pakvaišusi!

Jei vyras elgiasi nors 30 sekundžių kaip nevykėlis, nevyriškai – moteris kalba ir elgiasi taip, lyg jis toks būtų visada. Moters reakcija spontaniška, moteris prieš savo reakcijas neapmąsto kaip vyras. Tai žavi moteriška savybė, kurios ir ieško, ir nesupranta vyrai.

Moteris slapčia nori, kad jos vyras būtų nuožmus kaip žudikas. Kad be gailesčio užmuštų tarakoną. Ji nori pajausti, kad vyras besąlygiškai gali apginti, net nužudyti, jei reiktų. Tuomet ji gali atsiverti kaip moteris.

Patiko? Pasidalink su draugais!


Sekite naujienas

Facebook puslapyje →
Youtube kanale →