Apie 7 pagrindines čakras

Jogos sistema čakras įvardina kaip subtiliuosius energetinius centrus esančius žmogaus energetiniame kūne. Energetinis kūnas šiolaikinės medicinos įrenginiais yra netiriamas, todėl šiolaikinėje medicinoje čakrų termino nėra.

Mums svarbu yra ne tai, ar čakros iš tikrųjų egzistuoja ar ne, o tai, kaip priėmę jų simbolinę reikšmė ir mechaniką galime suvokti savo psichiką ir asmenybės raidą, tobulėjimą. Kaip pasinaudoję čakrų sistemos logika galime pasiekti praktiškų rezultatų.

Pagal įvairias rytietiškas sistemas čakrų skaičius skiriasi. Pasirinkau 7 čakrų sistemą, nes ji puikiai padeda suvokti asmenybės raidą ir pasirinkti kokias praktikas verta praktikuoti pagal dabartinius gyvenimo poreikius. Kiekviena čakra dar gali būti skirstoma į 49 lygmenis, tad tik galima įsivaizduoti kiek daug specifikos galima rasti pasigilinus giliau.

Apie visas čakras galėsite paskaityti atskiruose straipsniuose, o kol kas svarbu paminėti dvi čakras, kurios daro esminį poveikį asmenybės tobulėjimo kelyje - antroji ir trečioji čakros.

Antra čakra

Sunkiausias ir problematiškiausias gyvenimas gyvenant antroje čakroje. Čia vyrauja emocijos - žmogus mąsto ir veikia remiantis tik jomis. O tai reiškia, kad jis negali pripažinti nemalonios teisybės ir jam labai sunku imtis nemalonių ir sunkiu darbų. Tai reiškia, kad toks žmogus negali tobulinti savo pasaulio suvokimo ir toliau gyvena iliuzijoje, taip pat jis niekaip negali išsivaduoti iš priklausomybės nuo kitų, nes nėra pakankamai stiprus pasirūpinti savimi, nes norint tai padaryti būtina išmokti nuolat atlikti tai ką reikia, o ne tai kas malonu.

Trečia čakra

Jei žmogus suvaldė savo emocijas (antrą čakrą), vėliau sėkmingai išsiugdė valią (trečia čakra) - jis jau gali sėkmingai baigti universitetą, įgyti specialybę, taupyti pinigus, pasiekti norimą tikslą, pasirūpinti savimi, šeima ir net kitais. Įvairios kokybiškos bendruomenės, klubai, įmonės ir t.t. - priima tik trečioje čakroje sugebėjusius įsitvirtinti narius, nes tik jie sugeba laikytis žodžio, atlikti pareigas, kasdien stabiliai siekti reikalingo rezultato. Jei žmogus to negali padaryti - jis tiesiog klaidžioja savo emocijų, kaprizų ir malonumų pasaulyje. Jis dar vaiko brandos stadijoje.

Patiko? Pasidalink su draugais!


Sekite naujienas

Facebook puslapyje →
Youtube kanale →