Šios svetainės vizija

Man teko pabūvoti įvairiose aplinkose ir sutikti daug skirtingų žmonių. Baigęs mokyklą įsidarbinau šaltkalviu, vėliau pradėjau kurti interneto svetaines įmonėms. Pirmoje darbovietėje sutikau daug "paprastai" mąstančių žmonių. Mane žavėjo jų nuoširdumas, draugiškumas, komandiškumas. Pradėjęs kurti svetaines sutikau daug verslininkų, direktorių ir vadovų. Mane žavėjo jų aukšti standartai, disciplina, atsakomybė ir žodžio laikymasis.

Mane visada žavėjo menas. Karts nuo karto sudalyvaudavau parodose, muzikos koncertuose. Mane žavi menininkų laisvumas, lankstumas, jausmingumas ir jautrumas.

Buvau vienas pirmųjų Lietuvoje prisijungęs prie Startup bendruomenės. Ten buvo gausu jaunų didelį apetitą sėkmei turinčių jaunų žmonių. Mane žavėjo jų energija, entuziazmas, organizuotumas, veiklumas, inovatoriškumas, idėjiškumas.

Vėliau pradėjau domėtis meditacijomis, joga, psichologiniais seminarais - sutikau daug saviugdos keliu einančių žmonių.

Visi šie žmonės tokie skirtingi. Visi jie turi tiek daug žavių savybių. Gali atrodyti, kad jie labai skirtingi, tačiau yra dalykų, kurie jungia mus visus. Visi mes ieškome laimės, džiaugsmo, gero jausmo, malonumo, meilės!

Tokia ir yra šio tinklalapio vizija

Padėti rasti pusiausvyrą gyvenime, o iš jos ateina visa kas gera.

Pusiausvyros įvaldymas gyvenime be abejonės reikalauja daug pastangų. Priklauso nuo to, kiek esame išsibalansavę, kiek turime prastos karmos kuri mums trukdo. Kiek turime ligų, kiek turime žalingų įpročių, kiek turime klaidingų įsitikinimų ir t.t. Kol visa tai yra - pusiausvyra nuolat išbalansuojama ir tuomet vyksta nesėkmės, kurios vėl veda į pusiausvyra.

Šio tinklalapio tikslas

Padėti rasti pusiausvyrą kiekvienam: piniguose, santykiuose, savijautoje, sveikatoje, dvasingume.

Sąmoningumas ir efektyvumas dienos rėmuose

Dažnai sužinojus naują informaciją ar pabandžius naują praktiką susidaro klaidinga nuomonė, kad vien todėl, kad sužinojau ir pabandžiau aš jau kažkuo patobulėjau. Tai iliuzija ir saviapgaulė. Taip pučiasi ego.

Tiesa ta, kad tik sąmoningai tobulėdami kiekvieną dieną, neišskiriant nei vienos savo gyvenimo dienos, mes tobulėjame. Todėl didelis dėmesys skiriamas šiandien dienai. Ką tu nuveikei šiandien? Prašau padaryti pertrauką skaitant ir pagalvoti!! Ar buvai ir esi sąmoningas? Kokias klaidas padarei? Ar tikrai leidi laiką efektyviai? Gal norėtum kitaip? Kas tau neleidžia? - tokias mintis kasdien noriu skatinti, padėti daryti išvadas ir iš to gimstančius veiksmus!!

Patiko? Pasidalink su draugais!


Sekite naujienas

Facebook puslapyje →
Youtube kanale →