Pasirink ką myli

Šį užrašą pamatė Palangoje Arnoldas Jurevičius ir iš to gimė ištisa filosofija.

Arnoldui pasidalinus šia mintimi mūsų Sangoje, kilo apmąstymai ir man. Dabar prisimenu, kai šiek tiek daugiau nei prieš metus dariau vaizdo įrašą apie santykius, kuriame skatinau pasirinkti žmogų su kuriuo tikrai norite būti ir tada jau investuoti savo laiką, dėmesį, pastangas į gero ryšio kūrimą su juo.

Manau, mes dažnai pervertiname tą pirmą malonų jausmą ir tą malonų būvimo laiką su kitos lyties atstovu pažinties pradžioje. Tas geras laikas... Jis gali trūkti kelis mėnesius... Tačiau po jo visada prasideda kitas etapas. Daug kitų etapų. Norint, kad santykiai išliktų malonūs, geri ir stiprus - būtina skirti jiems dėmesio, pastangų, laiko... O kaip kitaip?

Mano manymu užrašas Pasirink ką myli yra būtent apie tai. Jis apie mūsų pasirinkimą su kuo mums būti, su kuo kurti tvirtą santykį. Su kuo eiti gylin per visus išbandymus. Ne bėgti nuo gylio paviršutiniškais malonumais, bet eiti į gylį. Bėgimas mano manymu ir būna skyrybų priežastimi. Bėgdami vengiame eiti į gylį. Bijome patys savęs ir bijome kito žmogaus. Norime likti paviršiuje... Todėl ieškome patogių žmonių ir paviršutiniškų santykių....

Patiko? Pasidalink su draugais!


Sekite naujienas

Facebook puslapyje →
Youtube kanale →