Saṅgha - bendraminčių būrys

Štai kaip atrodo mūsų susitikimai (papildomos nuotraukos apačioje). Kartu dalinamės žiniomis apie kundalini jogą, DAO, Hatha Jogą, Visapasanos, meditacijos, bhakti praktikas.

Saṅgha (lietuviškai Sanga) yra sanskrito žodis reiškiantis bendraminčių būrį. Šiuo atveju Sanga vadiname praktikuojančių bendraminčių būrį, kurie reguliariai susitinka pasidalinti patirtimi, atlikti bendras praktikas, pabūti gamtoje, pailsėti ar papramogauti.

Bendraminčių būrys labai svarbus kiekvienam, kuris nori stipriai augti. Bendraminčiai padeda nuolat palaikyti aukštą tonusą kiekvieną dieną - siekti užsibrėžto tikslo, kasdien praktikuoti, gyventi sąmoningume, daryti ryžtingus sprendimus ir t.t. Bendraminčiai skatina pakelti gyvenimo standartus ir eiti į šviesą.

Vienam tai daryti žymiai sunkiau, nes aplinka nuolat gundo. Gundo vartoti svaigalus, įsivelti į beprasmius pokalbius, veiklas ar tikslus. Neturint tvirto vertybinio stuburo ir pakankamai energijos jį išlaikyti - pasiduodama pagundai ir įvyksta kritimas. Tai vyksta nuolat ir kasdien daugeliui žmonių. Vos vienas kitas sugeba pakilti virš pilkos kasdienybės. Sanga yra būtent tam - siekti aukštumų padedant vienas kitam.


Patiko? Pasidalink su draugais!


Sekite naujienas

Facebook puslapyje →
Youtube kanale →