Kundalini(gyvybinė) energija. Kaip ją didinti ir balansuoti?

Kai ateina šviežumas ir gyvumas į mūsų gyvenimą iš kurio kyla daug energijos veikti, dirbti, planuoti, stengtis ir daryti perversmus savo gyvenime - tai vadinama kundalini kilimu. Kundalini tai gyvybinė energiją, kurią gali sužadinti įvairūs įvykiai, praktikos, gilūs atsivėrimai ir pan.

Kundalini - tai gyvybinė energija, kuri kyla nuo pirmos iki viršutinės čakros. Idealu, kai jos daug ir ji subalansuotai teka visuose energetiniuose centruose(čakrose).

Kai kundalini energija padidėjus ir subalansuota

Tuomet mes labai natūraliai norime apsitvarkyti namus, išsiaiškinti ir sutvarkyti santykius su kitais, stengtis savo darbuose vardan planų kurie mus motyvuoja. Norime skaityti ir tobulėti, nes jaučiame, kad galime nuveikti tiek daug. Turime savo viduje labai daug energijos stengtis ir judėti į priekį visomis prasmėmis.

Kai kundalini energija sumažėjus

Priklausomai nuo to kiek stipriai nukritus - nenorime tvarkytis namų, dirbti darbų. Nenorime rizikuoti ir bėgame nuo ryžtingų sprendimų. Norisi viską atidėlioti ir nieko neveikti. Jei ir toliau taip elgiamės vis krentame žemyn. Tai galime pavadinti ir motyvacijos nebūvimu, negatyvių mąstymų ir t.t.

Kai sumažėja kundalini energija nebeužmaitinami pakankamai energetiniai centrai, todėl mažėja intelektas, pasitikėjimas savimi, ryšio jausmas su visata. Atsiranda išsiblaškymas, baimė, priešiškumo ir beviltiškumo jausmas.

Kundalini energijos kiekis ir kai ji pasiekia energetinius centrus kinta kiekvieną dieną ir į dieną daug kartų priklausomai ką veikiate. Pokyčiai dažniausiai nėra tokie ryškus kaip čia aprašyta - čia pateikti du kraštutinumai. Tačiau drąsiai galima sakyti, kad nuo kundalinį energijos priklauso kaip mes jaučiamės - pilni gyvybės ar norime eiti miegoti, tinginiauti dar net nespėję pavargti.

Kundalini kritimą nulemia: melavimas sau, atsakomybės neprisiėmimas, vengimas drąsių žodžių ir veiksmų, vengimas daryti ko norisi, nesveikas gyvenimo būdas, sėklos išliejimas vyrams.

Praktika leidžia išlaikyti kundalinį energiją

Jei kundalini energija pasiekia aukštesnius suvokimo centrus (čakras) - mes jaučiamės žvalūs, optimistiški, energingi ir teigiamai nusiteikę ateities atžvilgiu, nes jaučiame, kad norime gyventi, turime tam daug energijos ir entuziazmo.

Kai praktikuojame - neleidžiame įvykti kritimui. Kiekvieną dieną aplink gausu pagundų - kristi į malonumus, atsipalaiduoti, pailsėti ir t.t. Jei tam pasiduodame ir prarandame pusiausvyrą - įeiname į tinginystę, kurioje įvyksta kritimas.

Tam, kad tai neįvyktų būtina kasdien tarsi pompuoti kundalinį energiją tuo pačiu balansuojant jos judėjimą energetiniuose centruose. Tokiu būdu galime nuolat išlaikyti gerą energetinį tonusą. Gerą būseną, entuziazmą, gyvumą ir energiją.

Kai grįžtame po festivalių, stovyklų, kuriose vyko praktikos - kelias dienas jaučiame didelį pakylėjimą. Tačiau kiek ilgai jis išsilaikys priklauso tik nuo mūsų asmeninių pastangų vėl savarankiškai didinti ir balansuoti kundalini energiją. Įvairios stovyklos ir festivaliai leidžia išsivaduoti iš savo įprasto gyvenimo būdo, kuris gali būti užsisukęs taip, kad po vis tempia žemyn, nesuteikia motyvacijos ir gyvybingumo - būtent todėl grįžę jaučiame didelį pakylėjimą. Tačiau grįžę turime atlikti praktikas savarankiškai, kitaip kritimas neišvengiamas ir įvyks vos per kelias dienas, jei stovykla/festivalus trūko neilgiau kaip savaitę. Jei ilgiau, tai santykiniai kažkiek ilgiau gali užsilaikyti, tačiau be pastovios praktikos kundalini kritimas yra neišvengiamas.

Kundalini kritimas ir nenoras praktikuoti

Kritus kundalini energijai kyla didelis pasirpiešinimas bet kokiai praktikai. Lygiai taip kaip sportininkui turinčiam gerą formą sudalyvavus trijų dienų vakarėlyje, kuriame jis atleido visas vadeles - jam gali tekti praleisti 2-4 savaites, o gal ir daugiau, kad jis pilnai grįžtų į formą. Kad grįžtų į formą jis turės dėti papildomų pastangų. O jei ir taip darydavo maksimumą, tai iš kur gauti papildomą potencialą?

Patiko? Pasidalink su draugais!


Sekite naujienas

Facebook puslapyje →
Youtube kanale →