Istorija apie pikines patirtis. Tantra. Pasąmonės ir mąstymo performavimas.

Tuomet kai dienoje įvyksta kažkas labai svarbaus, kas mus labai sujaudina - tai yra pikinė patirtis. Kuo labiau sujaudina - tuo labiau ji pikinė ir tuo daugiau energijos išlaisvina.

Be pikinių patirčių "nebeina" praktika

Pamenu kelerių metų periodą kai jau praktikavau įvairias praktikas, tačiau vis dar turėjau įprotį bėgti nuo man nepatogių situacijų, pramogų ir laisvalaikio praleidimo būdų. Tai prasidėjo persikėlus gyventi į mažesnį miestą(Panevėžį). Pačiame mieste pramogų buvo mažokai, o dar prisidėjo labai pablogėjūsi finansinė padėtis. Šios aplinkybės nulėmė, kad gyvenimas tapo vis labiau ir labiau nuobodus, be gyvybės. Dingo motyvacija, entuziazmas. Kuo toliau tuo labiau tingėjau dirbti. Imitavau pats prieš save, kad dirbu... Tačiau iš tikro stėbėjau kai tiek aš, tiek mano darbo vaisiai, tiek šeima - degraduojame. Stebėjau, bet nesupratau kodėl.

Pasibaigus šiam laikotarpiui supratau - aš vengiau to, ko reikėjo mano asmeniniam augimui, tobulėjimui. Tai yra pikinės patirtys! Tokios, kurios gniaužtų kvapą ir mane įkvėptų gyvenimui. Kurios sukeltų emocijas - baimę, džiaugsmą, jaudūlį, stresą ar bet ką labai stipraus. Tokio stipraus, kad išjudintų mano sąmonę iš letargo miego. Deja... Du metus situacija tik blogėjo.

Kartu su motyvacija dirbti, stengtis, mažėjo ir sėkmė praktikose - mantroje, meditacijoje, hatha jogoje. Vis labiau tingėjau tai daryti ir tai visai suprantama - nemažiau, kad tai kažką keičia. Situacija vis blogėjo. Praktikas vistiek tęsdavau, medituodavau ir po dvi valandas į dieną, tačiau net ir tuo metu jau supratau, kad mano meditacija yra tik sėdėjimas ir savęs apgaudinėjimas. Kuo toliau, tuo labiau negalėjau susikaupti, nes neturėjau potencialo įdėti tiek pastangų, kiek užtektų suvaldyti protą. Mano jėgos vis silpo tiek darbe, tiek meditacijoje. Jos silpo vienu metu proporcingai abejose srityse vienodai!!

Tai man suteikė labai stiprų suvokimą. Supratau, kad jei gyvenimas tampa nuobodus - nebėra jėgų praktikai. Prasideda imitavimas ir saviapgaulė.

Pikinės patirtys perprogramuoja pasąmonę

Pikinės patirtis leidžia greitai augti, nes įvykus pikinei patirčiai labai stipriai ir greitai persiprogramuoja pasąmonėje esančios programos. Blokai, klaidingi suvokimai, kompleksai, baimės ir t.t. gali būti labai stipriai nubrauktos įvykus vos vienai tos srities pikinei patirčiai. Pavyzdžiui vaikinas bijo užkalbinti merginas ir jis patenka į renginį, kur visą dieną įvairių praktikų metų reikia kalbinti įvairaus amžiaus, charakterio, išvaizdos ir t.t. merginas. Per diena galbūt jam teks pakalbinti jų 100. Tai pikinė patirtis kuri tęsiasi daugiau mažiau visą dieną. Nors ir ji šiuo atveju nebus tokia koncentruota, tačiau suteiks didžiulį išsilaisvinimą iš ribojančių įsitikinimų.

Jei vaikinui tai padės sulaužyti ribojančius įsitikinimus - visa energija kuri buvo uždaryta būtent šioje srityje dėl bloko, išsilaisvins! Kartais vos viena tokia pikinė patirtis gali pakeisti žmogų neatpažįstamai, ypač tada, kai nulūžtą pagrindinė ribojantį gyvenimo programa, esminė problema...

Kuo patirtis stipresnė, tuo labiau įsirežia į pasąmonę

Kuo labiau patirtis paveikia, sujaudina - tuo giliau ir plačiau ji padaro pokyti žmogaus pasąmonėje sulaužydama ribojančius įsitikinimus. Šitaip žmogus tampa vis labiau laisvas, o tai reiškia, kad per jį teka vis daugiau energijos. Tai reiškia, kad jis turi vis daugiau energijos.

Sąmoningas patirčių rinkimas

Kiekviena patirtis vertinga tol, kol žmogus prie jos neprisiriša ir ji netampa liguistu prisirišimu. Bet koks prisirišimas tai yra kliūtis tobulėjimui, nes einama ne tiesiai į tikslą, o stringama šalutiniame kelyje.

Sąmoningas patirtys labai padeda rinkti Tantrinės praktikos. Jos ypatingai tinka šiam laikmečiui, kai statinė meditacija reikalauja ypatingai daug pastangų, laiko ir resursų, kad miesto žmogus joje pasiektų aukštą rezultatą.

Patiko? Pasidalink su draugais!


Sekite naujienas

Facebook puslapyje →
Youtube kanale →