Istorija apie būseną, kurioje vyksta stebuklai

Šiandien nuo pat ryto pabudęs jaučiau, kad manyje netelpa energija. Pabėgiojau, nusimaudžiau nuogas upėje, padariau Wim Hof kvepavimą,  30min meditaciją ir 1 Mahamantros ratą. Praktikų dariau mažai, nes energija tiek stipriai pakilus, kad per 30min meditaciją atrodo perėjau visą pragarą. Kai esu ramios būsenos, man 2val meditacija visai normalus dalykas.... Arba 6-8 ratai Mahamantros.

Medituodamas mačiau stiprų šviesos srautą sklindantį iš trečios akies. Turbūt taip pirmą kartą. Ankščiau esu matęs spalvas, tačiau šįkart tai labiau energijos srautas turintis baltos spalvos pavidalą.

Nenorėjau valgyti jau antrą dieną. Toks jausmas, kad apsivemsiu jei kažką suvalgysiu. Bet vistiek pasidariau daigintų grikių kokteilį.

Atsisėdęs prie kompiuterio pamačiau, kad vyksta stebuklai. Klientas su kuriuo ilgai derinom dėl projekto apmokėjimo parašė tiesiog vieną sakinį - apmokėsiu visą sumą šiandien... O planavo po mėnesio ir gal tik pusę sumos...

Vėliau... Sumatchinau Tinderyje merginą, kuri man tikrai patinka. Man tai ypatingas įvykis, nes itin retas atvejis kad sumatchinčiau patinkančią merginą.

Vėliau... Labai sklandžiai pradėjo spręstis programavimo problema, prie kurios vakar sugaišau virš valandos ir atrodė neįmanoma išspręsti.

Viduje pojūtis, kad šiandien viskas eisis tiesiog idealiai. Ne pirmą kartą savyje pastebiu tokią būseną. Aš ją pavadinčiau harmoninga tėkme. Susiderinimu su visata, kurį lydį aukšta kundalini energija - neišlieju sėklos beveik keturi mėnesiai.

Taigi, jaučiu, kad šįkart kundalini pakilo teisingai. Per karantino laiką pakylimų buvo visokių, bet dažniausiai kirsdavo per kokią emociją, per kokia skaudžia vaikystės istoriją - pramušdavo kažkokį bloką, kažkokią problematinę vietą, kuri man trukdo gyventi. Ateidavo nemalonios emocijos ir būsenos, nuovargis ir t.t. Taigi, atrodo man šitas visas kundalini reikalas kaip kokia nesąmonė, nes keldavo vien negatyvą.

Šiandien pirmą kartą beveik per keturis mėnesius praktikų ir seksualinio susilaikymo jaučiu, kad kundalini pakilo teisingai - galiu ją nukreipti į veiksmą ir darbą.

Taip pat jaučiu, kad padidėjusi pagunda pašustravoti prieš žmones ar kažkaip labai grubiai spręsti reikalus. Tai gali įvelti į konfliktą ir tokia vienintelė situacija sugadinti visą efektą. O gal net įvelti į ilgalaikį karminį nuotykį. Todėl jaučiu labai stipriai padidintą atsakomybę suvaldyti energiją.

Jaučiu, kad ši pakilusi energija keičia iš esmės visas aplinkybes mano gyvenime šiuo momentu - kur beeičiau situacijos kitokios, pozityvios, nekasdienės, ypatingos. Visa diena eina kaip nuostabus nuotykis. Šitaip ne pirmą kartą, todėl ir nusprendžiau aprašyti.

Kai jaučiamės ypatingai - visa matrica, kuri dėlioja įvykios mūsų dienoje visiškai pasikeičia. Didelė energija išjudina joje įprastus įvykius ir juos pakeičia ypatingi, neįprasti, nekasdieniai. Tai vyksta taip stipriai, kiek stipriai yra pakilus energija. Jei pakilusi labai stipriai - sutiksime tik ypatingus žmones, ypatingai gerai spręsis problemos, ypatingai gerai eisis sandoriai ir t.t. Jokio stabdymo - viskas vyks visu greičiu pirmyn. Gali vykti taip greitai, kad per vieną dieną išsispręsti trijų mėnesių reikalai. Būtent šitaip vyksta šiandien - nuo pat ryto padariau esminius sprendimus, tiesiog medituodamas ir tai sudėliojo visai kitokią įvykių tėkmę.

Patiko? Pasidalink su draugais!


Sekite naujienas

Facebook puslapyje →
Youtube kanale →