Disciplinos ir ryžtingumo ugdymas kiekvieną dieną ir kam to reikia

Tyrinėdamas savo emocines būsenas pastebėjau, kad labai didelę įtaką energingumui, motyvacijai turi tai, kaip aš ryžtingai tvarkau reikalus dienoje.

Tai reiškia, jei neatidėlioju nepatogių, bet labai svarbių darbų, jei neatidėlioju nemalonių skambučių, susitikimų, jei viską padarau laiku ir ryžtingai - įgaunu didžiulį kiekį energijos.

Kodėl?

Tai, ko reikia, o ne ko norisi, atlikimas ir dar laiku - labai stiprus signalas visai pasąmonei, kad aš visada gaunu ko noriu. Tokios nuostatos įtvirtinimo reikia pasąmonei, kad ji sutelktų visas jėgas darbui atlikti. Tuomet darbas pasidaro lengvai, tėkmėje, pasitikėjime.

Kai visoje pasąmonėje yra tikėjimas, kad Jūs gausite to, ko norite, reikiamu laiku ir reikiamoje vietoje - Jūs visada esate maksimaliai entuziastingas.

Tačiau yra daug kliūčių.

Kliūtis gali susikurti ir pats žmogus - dėl kažkokių dalykų neleisti sau to, ko nori. Uždrausti sau. Šitaip iškart krenta entuziazmas. Krenta ryžtingumas, drąsa, energija darbe ir t.t. Prasideda vegetavimas - plaukimas pasroviui. Latrizmas. Vaidinimas, kad dirbu ir stengiuos, tačiau iš tikro nėra jokių darbo vaisių. Daroma ne tai kas svarbu ir reikalinga. Šitaip vaidinama ir prieš save ir prieš kitus. Kuo ilgiau tai tęsiasi, tuo stipresnę iliuziją susikuria žmogus apie savo darbingumą ir reikšmingumą, nes visa tai netikra...

Įveikti kliūtis

Atrakinti maksimalų ryžtingumą, darbingumą, entuziazmą - tai leisti sau viską. Tai nereiškia, kad eiti ir užsiimti tik malonumais, tačiau teoriškai leisti sau mintyse viską. Ne tik leisti, tačiau ir suplanuoti kada ir ką darysite, tačiau taip, kad nekristumėte žemyn - neužvaldytų aistra, chaosas, tamasas.

Ryžtas ir veiksmas kasdien

Neįtikėtinai didelį potencialą ryžto ir energijos galima įgauti tiesiog dalyvaujant teisingai paprastose buitinėse gyvenimo situacijose. Jei jose dalyvaujame su absoliučiu pasiryžimu jas išspręsti maksimaliai ryžtingai ir iki galo - vis didiname ir didiname energijos savo gyvenime. Ryžtas didina energija. Sėkmingas rezultatas didina energiją.

Svarbiausia - ryžtingai atlikti kiek įmanoma daugiau veiksmų savo dienoje. Nuolat sekti ar neįeinu į aukos pozicija. Vos pastebėjus, lupti šitą elgsenos modelį kiek greičiau ir vėl užimti ryžtingą galios poziciją - imti atsakomybę į savo rankas. Galios ne prieš kitus žmones, bet prieš savo nedrąsumą, baimę, tingumą, atidėliojimą, kūniškas pagundas.

Kuo dažniau situacijose užimame aukos poziciją, tuo mažiau energijos yra mūsų gyvenime. Taip yra todėl, kad aukos pozicija tai energijos ir potencialo atidavimas kitiems. Savo gyvenimo vairo perdavimas kitiems.

Ryžtingumas tai pasiryžimas viską pasidaryti pačiam. Tai energijos susigrąžinimas.

Kiekviena dieną turime daugybę situacijų. Kiekvienoje jų esame arba auka, arba šeimininkas. Arba kažkiek procentų vieno ir kažkiek kito. Sąmoningai sekant kiekvieną įvykį gyvenime ir kaip jame dalyvaujame - galime susigrąžinti vis daugiau energijos ir ryžto į savo rankas.

Patiko? Pasidalink su draugais!


Sekite naujienas

Facebook puslapyje →
Youtube kanale →