Jei nepatinka darbas - taupyk pinigus jo pakeitimui

Jei tau darbas nepatinka, kitaip sakant, jautiesi kaip kalėjime jį dirbdamas... Tai kiekvienas tavo uždirbtas euras turi būti investuotas taip, kad iš šio kalėjimo išsivaduoti. Tačiau jei to nedarai, o tiesiog perki tai kalėjimo kamerai naujus tapetus, kilimus ir kitus rakandus - sustabdai laiką kalėjime, ilgini būvimą jame.

Gyvendamas Olandijoje mačiau daug žmonių, kurie uždirbdavo pinigus labai sunkiai ir gyvenimas ten jiems tikrai ne pyragai. Tačiau jie šitos taisyklės nepaisė ir už gautus pinigus iškart pirkdavo tai, kas bent kažkiek atleistų skausmą - brangius iPhonus, kompiuterius, rūbus ir t.t. Tačiau ir toliau sėdėdavo tam pačiam nekenčiamame darbe ir būste.

Tačiau gali būti ir kitaip. Nuo to laiko, kai žmogus nusprendžia išsivaduoti - visa Visata jam pasiryžūsi padėti.

Kaip tai padaryti? Suprask, kad kiekvieną uždirbtą eurą turi išleisti išsivadavimui, nes tie eurai uždirbti tavo sėdėjimu kalėjime, kuris tau nepatinka. Juos išleisdamas atsainiai tik ilgini bausmę kalėjime, atidėlioji išsivadavimą.

Tai reiškia, kad galima taupyti pinigus ir tiesiog išeiti iš darbo ir sutaupytus kelis mėnesius pragyvenimui investuoti į naujo amato įgyjimą. Galbūt tu turi tiek valios, kad sutaupysi visam pusmečiui ir net apsimokėsi kursus, kuriuos baigęs įgysi naują specialybę...

O gal neišleisdamas bereikalingai pinigų galėsi investuoti į knygas, ar savaitgalinius seminarus. Galbūt galėsi važiuoti į seminarą kiekvieną savaitgalį!

Sugalvok planą ir panaudok jam eurus, kuriuos uždirbti taip sunkiai sėdėdamas kalėjime. Gerbk juos, nes jie uždirbti tavo skausmu.

Patiko? Pasidalink su draugais!


Sekite naujienas

Facebook puslapyje →
Youtube kanale →